• +372 6 818 818
  • E-R 08:00 - 17:00
  • Peterburi tee 34, Tallinn

Sujuv ja õnnestunud rahvusvaheline kolimine nõuab aastatepikkust kogemust. Selleks, et kolimine valutult kulgeks, on lisaks isiklike asjade oskuslikule pakkimisele vaja omada teavet tolli-, kindlustus- ja transpordiprotsessidest ning usaldusväärset partnerite võrgustikku üle kogu maailma. KLG kuulub suurimasse kolimisettevõtteid ühendavasse võrgustikku FIDI.

Kolimise ettevalmistumise etapis alustame vajadusel ülevaatusega. Ülevaatuse käigus hindame kogu töö mahtu, kolitava vara iseärasusi ning võimalikke pakkimismaterjale ja lahendusi. Valime koos Teiega sobilikud transpordilahendused ja pärast seda koostame Teile personaalse pakkumise. Kokkuleppe sõlmides planeerime ja koostame kolimise ajakava.

Rahvusvahelise kolimise esialgse hinnapakkumise saamiseks, konsultatsiooni küsimiseks või kolimistellimuse esitamiseks helistage palun numbril +372 6 818 818, saatke E-mail või täitke päringuvorm.

KLG Eesti AS rakendab ekspedeerimistegevuses ja ladustamistegevuses Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni (ELEA) Üldtingimusi ja ELEA Ladustamise Üldtingimusi.

Kirjuta meile