• +372 6 818 818
  • E-R 08:00 - 17:00
  • Peterburi tee 34, Tallinn

Ettevõttest

Kolimisteenuseid pakkuva ettevõtte KLG Eesti AS missiooniks on kvaliteetsete teenuste pakkumine konkurentsivõimelise hinnaga. Juba üle 20 aasta osutame nii riigisisest kui ka rahvusvahelist kolimisteenust. Oma töös võtame arvesse selliseid asjaolusid nagu vahemaa, aeg, mille jooksul on vaja kolimine teostada, ning tööülesande kogumaht. KLG Eesti pakub maksimaalselt võimalikku kvaliteeti. Oma töös juhindume põhimõtetest: professionaalne lähenemisviis, õige planeerimine, põhjalik konsulteerimine meie klientidega, konkurentsivõimelised hinnad.

Meie prioriteedid

Kolimine on tõsine ja keerukas ettevõtmine, kuid vaatamata sellele peaks see Teile andma ainult positiivseid emotsioone. Erinevalt enamikust kolimisteenuseid pakkuvatest firmadest, korraldame meie oma tööd nii, et kliendil ei pea väsitavas kolimisprotsessis suurt rolli olema. Te ei pea oma töid ja tegemisi kolimise ajaks pooleli jätma - pöörduge meie poole ning me võtame kogu kolimise korraldamise täielikult enda peale.

Ettevõtte ajalugu

Kolimisteenuste korraldamine on meie kutsumus ja kõige südamelähedasem töö! Juba üle 20 aasta tegeleme kolimisteenuste pakkumisega. Selle aja jooksul oleme saanud hindamatu kogemuse ja hulga suurepäraseid partnereid. KLG Eesti AS on olnud  esimene omataoliste seas ning põhimõtteliselt oleme pannud aluse professionaalse kolimisteenuse kultuurile Eestis.

Meie töötajad

Meile on väga oluline tellija usaldus meie töötajate vastu, läheb ju kogu transporditav vara mõneks ajaks täielikult meie meeskonna valdusse. Tellijate usaldust võita ja hoida aitab meie töötajate professionaalsus. Me mitte ainult ei võta tööle andekaid inimesi, me ka koolitame neid, võimaldades neil oma võimeid ja oskusi realiseerida. Meie ettevõtte personali kuuluvad erilised inimesed, kellel on suur kogemus ja tugevalt arenenud vastutustunne.

Meie teenused

Me pakume erinevaid teenuseid, mille järgi kolimise käigus vajadus võib tekkida. Teenusevaliku kujundamisel oli meie peamiseks eesmärgiks tagada meie klientide rahulolu. Tuginedes oma pikaaegsele kogemusele, püüame võimalikult palju arvesse võtta iga tellija vajadusi ja soove. Ning kuna iga kolimise puhul mängivad rolli erinevad asjaolud, suhtume väga tähelepanelikult kõikidesse detailidesse, võtame kuulda kliendi soove, tehes kõik endast oleneva, et pakkuda võimalikult ideaalilähedast teenust.

KLG Eesti AS teenused on alati konkurentsivõimelise hinnaga ning kvaliteet vastab standardi nõuetele, seejuures töötame väsimatult selle kallal, et pakkuda aina paremaid lahendusi. Meilt saate kolimisteenuste täispaketi ilma, et peaksite kahtlema pakutavate teenuste kvaliteedis või meie ettevõtte töötajate professionaalsuses ja töö kiiruses.